میز و صندلی کودک (چوبی و پلاستیکی) با طراحی مقاوم و ایمن

میز و صندلی کودک

میز و صندلی کودک یکی از وسایل مهم مورد نیاز اتاق هر کودک بشمار میرود که والدین باید به آن توجه کنند میز و صندلی از جمله وسایلی است که با آن میتوان کودک را سرگرم کرد علاوه بر مزیت های دیگری که دارد.

میز و صندلی اگر درست انتخاب شوند میتواند فضایی مخصوص برای کودک فراهم کند که مدت ها مشغول به بازی و رویا پردازی شود و همچنین والدین میتواند از آن برای تشویق کودک به غذا خوردن استفاده کنند 

در ین مقاله سعی میکنیم انواع میز و صندلی مناسب رو برای کودک دلبندتان معرفی کنیم و مهمترین نکاتی که باید در هنگام خرید میز و صندلی باید به آن توجه شود اشاره خواهیم کرد.

اولین و مهمترین نکته قبل خرید که باید به آن توجه کنیم اطلاع و سایز و اندازه مناسب میز و صندلی برای اتاق کودک است حتما از میز و صندلی مناسب سن کودکتان استفاده کنید تا مشکلات و خطرات احتمالی از قبیل افتادن کودک از روی صندلی در هنگام نشستن نداشته باشید، حتما توجه کنید که صندلی کودک را متناسب با قد کودک خریداری کنید.  

میز و صندلی مودک حتما باید استاندارد باشد زیرا نحوه نشستن کودک بر روی صندلی بر روی مهره های کمر و ستون فقرات آن تاثیر مستقیمی دارد و بهتر است کودکان از همان ابتدا طرز صحیح نشستن روی صندلی را یاد بگیرند .  

 به طور کلی برای کودکان 2 و 3 ساله، ارتفاع صندلی باید 25 سانتی متر و میز 35 سانتی متر. صندلی هایی با ارتفاع بیشتر چون 28 تا 35 سانت و  ارتفاع میز تا 45 سانتی متر بیشتر برای کودکانی که به مدرسه ابتدایی می روند (کلاس اول تا سوم) مناسب است. 

در ادامه به معرفی انواع میز و صندلی های کودک میپردازیم

این میز برای کودکان بالای دو  سال، در ابعاد 55 × 55 × 60 سانتی‌متر طراحی شده است. استفاده از یک صندلی راحت و زیبا همگی از محاسن این میز هستند که برای خرید باید حتما به آن توجه کرد.این مدل میز و صندلی تحمل مناسب تا 70 کیلومتر را دارا میباشند در کنار وزن مناسب 20 کیلو گرمی که دارند. همچنین با اضافه کردن یک صندلی امکان استفاده همزمان 2 کودک را فراهم میکند. استفاده از رنگ‌ شاد در طراحی این میز باعث شده کودکان آن را دوست داشته باشند همچنین با رنگ‌آمیزی اتاقشان هارمونی ایجاد می‌کند.

این میز و صندلی علاوه بر طراحی زیبا، بسیار کاربردی است و کودک از سن یکسالگی میتواند به راحتی روی آن نشسته و روی میز آن نقاشی کند  ویا کتاب داستانش را ورق بزند و یا حتی با اسباب بازیهایش بازی کند.طرح موش که برای این ست میز و صندلی انتخاب شده این محصول را برای کودکان و همچنین والدین آنها بسیار جذاب نموده است.این محصول برای کودکان از سن یک تا شش سالگی قابل استفاده است و پایه های چوبی این میز و صندلی به راحتی قابل باز شدن است واین موضوع سبب میشو که حمل و جا به جایی آن نیز به آسانی انجام شود. جنس صفحه میز و صندلی ام دی اف با روکش رنگ میباشد و پایه ها از جنس چوب طبیعی هستند. با خرید این ست میز و صندلی هم کودکتان را برای استفاده درست ازمیز و صندلی درمهد کودک و دبستان آماده میکنید و هم به زیباتر شدن مبلمان اتاق کودک خود اهمیت داده اید.

یکی دیگر از میز های مناسب خرید میزی است که دارای فضای ذخیره سازی است که میتواند از آن برای نگهداری لوازم کودک از آن استفاده کرد که مستوان گفت این مذل میز ها از بهترین نوع میز ها برای سهولت دسترسی و نگهداری وسایل کودک میباشد.

admin
ارسال دیدگاه